Canson Infinity Somerset Enhanced Satin 225 gsm
Klassisk «mould made» trykkpapir fra papirmøllen St Cuthberts Mill i England med varm papirtone. Den myke jevne overflaten er kjent for å gi og eksepsjonelt skarpe og detaljerte dyptrykk, litografier og silketrykk. Denne versjonen av papiret er laget for digital print, med en coating som sikrer nøyaktig fargegjengivelse og dypt sortnivå. Med en gramvekt på 210 gsm er dette papiret enkelt å rulle sammen og slette ut igjen.
kr 551 – kr 2,375 inkl. mva

RASK LEVERING: Varer bestilt innen 14:00 sendes fra lager i Norge samme dag.
Portrett og familie, giclée, D.G.A, reproduksjoner
Maks printstørrelse: A2
Matt
Slett
Naturlig hvit
225 gsm
0,376 gsm
100% bomull
Syrefritt
Ingen OBA
Kunder som så på dette produktet så også på:
Relaterte produkter
Hahnemühle William Turner 310 gsm
kr 822 – kr 6,528 inkl. mva
Akvarellpapir oppkalt etter den britiske maleren J.M.W. Turner. Har en unik organisk tekstur som gir printet dybde og karakter. Drar du fingrene over papiret, kan det minne om et fint sandpapir. Den eksklusive finishen gjør dette til et attraktivt papir for både kunstnere og fotografer.
Canson Infinity Baryta Photographique II Matt
kr 722 – kr 7,638 inkl. mva
Høykvalitets fotopapir med en unik ultraslett overflate. Egner seg spesielt bra til motiver med mange detaljer. Papiret gir ingen refleksjoner, uansett betraktningsvinkel.
Canson Infinity Photoart Procanvas Lustre
kr 1,805 – kr 6,318 inkl. mva
Blankt lerret fra Canson Infinity med noe tekstur. Den glossy coatingen på lerretet gjør det mer motstandsdyktig mot riper og skrammer enn matte lerret.
Canson Infinity Photoart Procanvas Matte
kr 1,330 – kr 4,674 inkl. mva
Matt lerret fra Canson Infinity med en silkemyk slett tekstur. Ideélt til portrett- og familiefoto.
Canson Infinity Arches BFK Rives Pure White
kr 675 – kr 6,004 inkl. mva
Klassisk «mould made» kunstpapir med myk tekstur, produsert i papirmøllen Arches i Frankrike. Denne versjonen av papiret er laget for digital print, med en coating som sikrer nøyaktig fargegjengivelse og dypt sortnivå. Den rene hvite papirtonen gjør dette særlig godt egnet til lyse motiver og sort-hvitt fotografi.